Rozmiar czcionki:
AAA
Szukaj  
Jesteś tutaj: Start Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne

Dodano: 2008-06-02 11:42:45             Zmodyfikowano: 2008-06-02 11:42:45
Rejestr zmian

Witryna Sądu jest administrowana w celu umożliwienia każdemu uzyskania niezbędnych informacji o działaniu Sądu Rejonowego w Prudniku. Dokładamy wszelkiej staranności, by informacje zawarte na stronie były rzetelne i aktualne. Jednocześnie administrator strony informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za dane zawarte na stronie. Dokumenty opublikowane na stronie mogą nie odpowiadać oficjalnie przyjętym tekstom. Za autentyczne uznawane są jedynie teksty opublikowane we właściwych dziennikach urzędowych (polskich lub wspólnot europejskich w przypadku prawa WE).

Dane zawarte na stronach niniejszego miejsca sieciowego oraz stronach z nim "zlinkowanych" służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. Sąd Rejonowy w Prudniku nie bierze odpowiedzialności za nieaktualność, niekompletność lub błędy w zawartości serwisu internetowego. Nie ponosi również odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody, w szczególności utratę danych, możliwości i zysków, powstałe w związku z korzystaniem z tej witryny internetowej.

Sąd Rejonowy w Prudniku informuje, że zawartość niniejszego serwisu internetowego jest chroniona prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody Sądu Rejonowego w Prudniku

2011 Copyright by Sąd Rejonowy w Prudniku.   Projekt i wykonanie Excelo.   Powered by excelo true CMS system.